Het bestellen van misintenties kan voor en na de vieringen in de kerk.


Liturgische vieringen St. Germanus

Dinsdag 26 oktober
08.45 u. Rozenkrans
09.00 u. familie Stouthuyzen

Woensdag 27 oktober
19.00 u. Boeteviering

Zondag 31 oktober 
10.30 u. Marie-Thérèse Kinon
Margueritte Pellegrin

Maandag 1 november: ALLERHEILIGEN
10.30 u.  Familie Stockmans – François
Familie Adams – Stockmans
Marthe en Gaby Michel
Familie Vounckx – Willems
Alice Jacobs
Germain Goen, echtgenote en dochter

Dinsdag 2 november: ALLERZIELEN
09.00 u. geen mis
14.00 u. broodwijding
19.00 u. Marijke Vanwinckel
Echt. Blondeau-Stockmans
+ naamafroeping overledenen november 2020 – 31 oktober 2021

Zondag 7 november 
10.30 u.: Marijke Vanwinckel
Walter Maho en Maurice Van der Meer (vanwege het koor)
14.00 u. Doopviering

Dinsdag 9 november
09.00 u. familie Steenwinckels
Juffr. Stouthuyzen

Zondag 14 november 
10.30 u. VREDEMIS bijgewoond door het stadsbestuur en de vlaggendragers.

...

Lees meer

Liturgische vieringen St. Laurentius Goetsenhoven

Maandag 1 november
16.00 u. Herdenkingsmoment voor de familieleden die we de voorbije twee jaar verloren hebben.
Kerk in de namiddag open voor individueel gebed.

...

Lees meer

Liturgische vieringen St. Joris Oorbeek

Geen vieringen

...

Lees meer

Liturgische vieringen St. Pieter Grimde

Zaterdag 7 augustus
18.00 u. Eucharistie

...

Lees meer

Liturgische vieringen Heilig Hart

Zondag 26 september 
10.30 u. eucharistieviering

...

Lees meer

Liturgische vieringen St. Pieter Vissenaken

Maandag 1 november
10.00 u. Eucharistieviering Allerheiligen
Jef Mathues
Georges Rummens en familie
Marcel en Madeleine Staes – Sempels.
Karel Van Esch o/s en Irma Deronde.
Achille Vanparijs, Angèle Merckx en familie. 
Lector: Alice Pijpops
Koor: Jubilate

Zondag 7 november
Geen viering

Kerk dagelijks open van 9 u. tot 18 u.

...

Lees meer

Liturgische vieringen St. Maarten Vissenaken

Zondag 31 oktober
Geen viering 

Maandag 1 november
15.00 u. Gebedswake Allerheiligen.
Lectoren: Sonja Guilmet en Rita Priem

Zaterdag 6 november
18.00 u. Sint-Maartensviering
Lectoren: An Croonen en Liesbeth Lemmens.

Zondag 14 november
10.00 u. Gebedsviering
Ilda Denhaen o/s, Maria Vandersmissen o/s, François Vandersmissen, Josée Denhaen, 
Leonie Boogaerts, Felix Denhaen en Marcel Boesmans
Lectoren: Frans Deschutter en Raymond Aerts

Kerk dagelijks open van 9 u. tot 18 u.

...

Lees meer

Liturgische vieringen St. Gillis Kumtich

Zaterdag 30 oktober
Geen viering 

Zaterdag 6 november
16.00 u. Gebedsviering

...

Lees meer

Liturgische vieringen St. Magriete Houtem

Zaterdag 30 oktober
18.00 u. Paul Vandersteen 
Overleden parochianen
Lector: Yvan

Maandag 1 november
15.00 u. Allerheiligenlof
Lector: Jef

Zaterdag 6 november
18.00 u. Geen Viering

Zaterdag 13 november
18.00 u. Remy Simonet en Adelia Pans
Eugeen Vandergraesen
Lector: Jozef

...

Lees meer

Liturgische vieringen St. Genoveva Oplinter

Zondag 30 oktober
10.00 u. Maria Vanherwegen en Richard Dewaelheyns
Lector: Greta

Maandag 1 november
10.00 u. Marcel en Jeanne Heeren-Heeren
Overleden parochianen van het voorbije jaar
Broodwijding
Lector: Frans

Zondag 7 november
10.00 u. Mis aan de Sint-Hubertus kapel
T.e.v. H. Hubertus
Dierenwijding
Lector: Chris

Zondag 14 november
10.00 u. Eduard Stouthuysen en Josefine Allard
Lector: Erna

...

Lees meer

Liturgische vieringen Pastoraal centrum Kabbeek

Woensdag
08.30 u. eucharistie

Eerste en laatste maandag van de maand.
14 tot 15.30 u. Stille aanbidding

...

Lees meer

Liturgische vieringen St. Odulphus Bost

Zaterdag 30 oktober
16.30 u. Gebedsdienst. Lectoren Elisanne Dedecker en Godelieve Bergans

Maandag 1 november
14.30 u. Gedachtenisviering voor onze overledenen en overhandiging kruisjes aan de familie van de overledenen van het afgelopen jaar.

Zaterdag 6 november
16.30 u. Gebedsdienst met uitdeling van gewijde broodjes St Hubertus. Lectoren Elisanne Dedecker en Godelieve Bergans
 

...

Lees meer

Liturgische vieringen God. Zaligm. Hakengover

Dinsdag 26 oktober
09.00 u.-16.30 u.de kerk is open voor persoonlijk gebed.

Vrijdag 29 oktober
09.00 u.-16.30 .u. de kerk is open voor persoonlijk gebed.

Zaterdag 30 oktober
18.00 u. eucharistieviering
Armand Pierlet, echtg Paula Fillet en zoon Ludo, schoonzoon Louis Bruyninckx.
Voor de overledenen van de familie Steenwegen-Fillet-Merckx.
Familie Bollen-Coart.
Lector : Ann

Zondag 31 oktober 
09.30 u.  eucharistie
Greta Verhaegen, echtg Jan Deblauwe, zus Rita Verhaegen, familie en kennissen.
Jgt François Simons.
Voor een speciale intentie.
Artème Kinnaer en dochter Joëlle.
Lector: Lieve

Maandag 1 november
15.00 u. : Herdenkingsviering Allerheiligen.
Lectoren : Katleen W en Ann

Dinsdag 2 november Allerzielen
09.00 u.-16.30 u. de kerk is open voor persoonlijk gebed.

Vrijdag 5 november
09.00 u.-16.30 u. de kerk is open voor persoonlijk gebed.

Zaterdag 6 november
18.00 u. eucharistieviering
Jgt Josephine Dumont en echtg Frans Michiels.
Lector : Lydia

Dinsdag 9 november
09.00 u.-16.30 u. de kerk is open voor persoonlijk gebed.

...

Lees meer

Liturgische vieringen OLV ten Poel

Zaterdag 30 oktober
16.30 u. eucharistie

Zaterdag 6 november
16.30 u. Georges Verhaegen
Marcel Cailloux

...

Lees meer

CONTACTEER ONS